• SIA 2021 Başlıyor! 5 Mayıs’taki Buluşmamıza Sen de Katıl!

  Geleceğe İyi Gelecek Gençler Aranıyor!

  Yaşadığın dünyanın geleceğini iyileştirmek istiyorsun ama nereden başlayacağını bilmiyor musun? Social Impact Award programı bu yıl 3. kez senin için başlıyor! Sen de 5 Mayıs’ta seninle aynı amaçları paylaşan insanlarla tanışabileceğin ve yaratacağın sosyal etkinin ilk somut adımını atabileceğin SIA Tanışma Buluşması’na katıl, 6 ay sürecek SIA yolculuğunun başlangıcını birlikte yapalım.

  Sosyal girişimcilik yolculuğunda sana ilham olacak konuşmacılar, dünyayı iyileştirecek değişimleri tasarlarken atacağın adımlara dair öneriler, Türkiye’den ve dünyadan örnek girişimleri tanıma şansı ve daha fazlası 5 Mayıs’ta! 30 yaş altı, erken aşama sosyal etki odaklı girişimlere açık Social Impact Award programının 3. döneminde seni nelerin beklediğini ve SIA topluluğu hakkında detaylı bilgiyi de bu etkinlikte bulacaksın.

  —————————————————————————–

  GLOBAL KULUÇKA PROGRAMI SIA İLE TANIŞ!

  Değişimi tasarlayarak etkini tüm dünyayla paylaşmaya hazır mısın? 12 yıldır 20’den fazla ülkede 30 yaş altı gençleri sosyal etki girişimciliği konusunda destekleyen Social Impact Award Programı‘nın, Türkiye’deki 3. senesi Impact Hub Istanbul çatısı altında ve Anadolu Efes‘in partnerliği ile başlıyor!

  5 Mayıs’ta sosyal girişimcilik ve SIA ile tanışma etkinliğimiz ile başlayacak program, 8-9 Mayıs’ta Problem Keşif ve İş Modeli atölyeleri ile devam edecek. Sosyal girişimcilikle ilgili ilgin, bilgin veya yaşın kaç olursa olsun bu etkinliklerimize kayıt olabilirsin.

  Kuluçka Programı’na yapılan başvurulardan, jüri oylaması ile seçilen 8 finalist ekip; özel atölyeler, mentorluk ve networking desteği ile yoğun kuluçka dönemini tamamlayacak. Ekim ayında gerçekleşecek Jüri Günü sunumlarının ardından seçilen 3 girişim ise Social Impact Award ile ödüllendirilirken, tüm SIA ülkelerinden kazananlar ile SIA Summit 2021’de buluşma şansını yakalayacak!

  Etkinlik Programı

  • Açılış ve Tanışma
  • “Nereden başlasam?” diyenler için sosyal girişimcilik ve iyi örnekler

  Impact Hub Istanbul Kurucu Ortağı Semih Boyacı’nın anlatımı

  ve Impact Hub Candidate Ankara Kurucu Ortağı Berivan Eliş’in katılımı ile

  • İlham almak İsteyenler için konuk girişimcilerle sohbet

  Sadriye Görece, BlindLook Kurucu Ortağı (SIA 2019 Kazananlarından )

  Büşra Köksal, PlasticMove Kurucusu (SIA 2020 Kazananlarından)

  Dilara Bozkır, Eylül Danışman, Sandık Kurucu Ortakları (SIA 2020 Finalistlerinden) ve

  Mert Karslıoğlu, Ecording Kurucu Direktörü katılımı ile

  • “Değişimi Tasarlayacaklar” için SIA Türkiye
  • Soru-cevap
  • SIA’ya katılmak için sonraki adımlar
  • Kapanış

  *Katılım linki etkinlik kaydınızı tamamladıktan sonra, takip eden birkaç gün içinde e-posta olarak iletilecektir.

  Kayıt için tıkla!

Leave a reply.