How to Vote

1. Adım

Girişimci videolarını izleyerek başla! Favorini belirle ve açılan video sayfasında bulunan "ekle" butonuna basarak favorini oy kutusuna gönder!

2. Adım

Tek tıkla sosyal medya hesaplarından biri ile giriş yap

Oyunu kullanabilmek için giriş yapmış olman gerekmektedir. Sadece bir kez oy kullanabileceği unutma!

3. Adım

Oylamayı çevrenle paylaş ya da girişimci ekiplere yorum bırak!

Oyunuz gönderildi!

 • TorpakTech

  Çiftçi ve üreticinin girdiği tarla daha önce yetiştirdiği ürün bilgileri tarla konum bilgileri girerek ; veri madenciliği yapıp en uygun yetiştirmesi gereken ürün önerileri veren yapay zeka algoritmaları ile çalışan bir SaaS uygulmasıdır. Performs data mining by entering field location information and product information of the farmer and producer and makes the most appropriate product recommendation.It is a SaaS application.

  Youtube Instagram Website

  More details

 • BIOTICO

  Marmara Üniversitesi yüksek lisans öğrencilerinden oluşan BIOTICO ekibi olarak; amacımız, doğayı ve çevreyi kirleten organik atıkları temiz teknoloji ile geri dönüştürmektir. As the BIOTICO team consisting of Marmara University graduate students; our aim is to recycle organic wastes that pollute nature and the environment with clean technology.

  Youtube Instagram Linkedin Website

  More details

 • ALAZ Technologies

  ALAZ Technologies is a UAV initiative that aims to solve the fire disaster caused by the increasing temperature due to the global climate crisis with smart city infrastructure. It intervenes in the factory, residential, and forest fires through ALAZ; we prevent material and natural damage from occurring.

  Youtube Instagram Linkedin Website

  More details

 • Re-Fil

  [TR] Re-Fil, bireylerin kendi şişeleri veya sürdürülebilir Re-Fil şişeleriyle tekrar dolum istasyonlarında deterjan alımı yapabildikleri yeni nesil bir alışveriş noktası sunarak plastik ambalaj atıklarının azaltılmasını hedefliyor. [EN] Re-Fil, aims to reduce plastic packaging waste by offering a next-generation shopping point where individuals can purchase detergents at refill stations with their own bottles or sustainable Re-Fil bottles.

  Youtube Instagram Linkedin

  More details

 • Confarm

  ConFarm brings an innovative breath to the agricultural sector for a sustainable world, producing hydroponics units that you can install anywhere from your home to city centers. 🌱 ConFarm, sürdürülebilir bir dünya için tarım sektörüne yenilikçi bir soluk getirerek, evinizden şehir merkezlerine kadar her yere kurabileceğiniz topraksız tarım üniteleri üretir. 🌱

  Youtube Instagram Linkedin Website

  More details

 • Cleanbot

  TR Deniz dibi kirliliği sorununa çözüm olarak geliştirilen CLEANBOT, deniz tabanına inecek olan kamera ile plastik, cam, metal ve ambalaj atıkları gerçek zamanlı nesne tespit algoritması kullanarak tespit edip pompa ile deniz yüzeyinde bulunan çöp kutusuna taşıyacaktır. Bu taşınma işlemi sırasında toplanan su, çöp kutusunun içerisinde bulunan filtre sistemi ile mikro ve makro plastiklerden arındırılıp temiz su denize geri döndürülecektir. ENG Developed as a solution to the problem of seabed […]

  Youtube Instagram Linkedin Website

  More details

 • Quakecom

  Doğal afetler ve acil durumlar (yangın, su baskını vb.) can ve mal kaybına yol açarak yaşamımızı olumsuz etkileyen olaylardır. Ülkemiz deprem kuşağında yer aldığından dolayı birçok büyük deprem yaşanmıştır ve yaşanması beklenmektedir. Günlük hayatta önlemler alınarak acil durumların yaşanması minimuma indirilmeye çalışılmasına rağmen acil durumlar yaşanabilmektedir. Özellikle büyük depremlerde yaşanan iletişimsizlik sorunlarından dolayı gerekli yardımlar zamanında ulaştırılamamış ve can kayıpları ne yazık ki önlenememiştir. Afet ve acil durumlardan sonra haberleşmeyi […]

  Youtube Instagram Linkedin Website

  More details

 • Smart Water

  Smart Water is a tracking system supported by IoT that works in order to increases water usage efficiency and detects leaks in homes and workplaces. Smart Water provides intelligence to an old industry limited by meters and invoices. Smart Water ev ve iş yerlerinde su kullanım verimliliğini arttıran ve sızıntıları tespit eden IoT destekli akıllı su takip sistemidir. Smart Water faturalar ve sayaçlarla çevrili eski bir endüstriye akıl sağlar.

  Youtube Instagram Linkedin

  More details

 • Güçlü İyilik

  Güçlü İyilik application allows young people to reach the social responsibility projects that are most suitable for their interests and closest to them and to accumulate goodness points as they take part in the projects. Young people have the opportunity to win experiential awards such as internship opportunities, free participation in cultural events and mentor matches with the goodness points they have accumulated. Güçlü İyilik uygulaması gençlerin ilgi alanlarına en […]

  Youtube Instagram Linkedin Website

  More details