Künye

SIA sahiplik beyanı.

Lisans Veren

Yasal isim: SIA Social Impact Award non-profit GmbH
Direktörler: Jonas Dinger & Ana Janošev
Şirketin amacı: hayırsever amaçlar, özellikle eğitim alanında kamu yararının teşviki, sosyal bütünleşmenin teşviki ve fırsat eşitliği
Ticari sicil numarası: FN 485253h
Ticari sicil mahkemesi: Commercial Court of Vienna
Resmi adres: Lindengasse 56/18-19, 1070 Vienna

İletişim:
Telefon: +43 1 5227143
E-posta: info@socialimpactaward.net
Web sitesi: https://socialimpactaward.net

Lisans Sahibi

Legal name: Impact Hub İstanbul Yaratıcı Proje Geliştirme Eğt. Dan. Tas. Ofis Hiz. ve Tic. A.Ş.
Maslak, VD: 4650488608
Managing directors: Ayşe Sabuncu, Semih Boyacı
Ticari sicil numarası: 34904-5
Resmi adres: Yeşilce Mah., Emirşah Sok, No:21, Kağıthane, 34418

İletişim:
Phone: –
Email: istanbul@impacthub.net
Website: istanbul.impacthub.net

İçerik sorumluluğu

Hizmet sağlayıcı olarak bu sayfalardaki kendi içeriklerimizden genel mevzuata göre sorumluyuz. Bununla birlikte, bir hizmet sağlayıcı olarak, iletilen veya depolanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı faaliyete işaret eden durumları araştırmakla yükümlü değiliz.

Genel yasalara göre bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülükleri etkilenmeden kalır. Ancak, bu konudaki sorumluluk ancak belirli bir yasa ihlali bilgisinin bilindiği andan itibaren mümkündür. Herhangi bir yasa ihlalinden haberdar olur olmaz, bu içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantılar için sorumluluk

Teklifimiz, içeriği üzerinde hiçbir etkimizin olmadığı harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu harici içerik için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Sayfaların ilgili sağlayıcısı veya operatörü, bağlantılı sayfaların içeriğinden her zaman sorumludur. Bağlantı verilen sayfalar, bağlantı anında olası yasal ihlallere karşı kontrol edildi. Yasa dışı içerik, bağlantı verildiği sırada tanınmadı.

Ancak, bağlantılı sayfaların içeriğinin kalıcı olarak kontrol edilmesi, somut bir ihlal kanıtı olmaksızın makul değildir. Yasal ihlallerden haberdar olur olmaz, bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif hakkı

Site operatörleri tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerik ve eserler – telif hakları yasasına tabidir. Telif hakkı sınırları dışında çoğaltma, düzenleme, dağıtım ve her türlü kullanım, ilgili yazar veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sitedeki indirmelere ve kopyalamalara yalnızca özel, ticari olmayan kullanım için izin verilir.

Bu sitedeki içerikler işletmeci tarafından oluşturulmadığı sürece üçüncü şahısların telif hakları gözetilir. Özellikle üçüncü şahısların içerikleri bu şekilde işaretlenmiştir. Yine de bir telif hakkı ihlalinin farkına varırsanız, bizi buna göre bilgilendirmenizi rica ederiz. Yasal ihlallerden haberdar olur olmaz, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.