1. Ana Sayfa
  2. Program
  3. Ödül Hakkında

SIA Ödülünü Kazanmak

SIA ödülünü, en umut verici girişimler kazanıyor. Uluslararası düzeyde bilinirliği olan SIA, girişiminize bilinirlik, ortaklık fırsatları ve tohum öncesi finansman sağlayacaktır.

Social Impact Award, potansiyel finansman ortaklarına güvenilirliğin kanıtı olarak hizmet ederken, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde çok çeşitli paydaşlara en umut verici girişimleri sunar. Ödül alanlara ayrıca toplu bir başlangıç öncesi finansman verilir ve tüm SIA ülkelerinden gelecek vaat eden sosyal girişimcilerin uluslararası bir buluşması olan yıllık Zirvemize erişim hakkı kazanırlar.

2011 yılında, hayranların favori girişimlerini ödüllendirmek amacıyla Topluluk Ödülünü de oluşturduk. Yıllık Topluluk Oylamamız sırasında ülkelerinde en fazla oyu alan girişimler bu ödülü alarak onlara uluslararası teşhir ve çeşitli farklı ödüller verir.

Kuluçka katılımcıları otomatik olarak Social Impact Award’ın potansiyel alıcıları olarak kabul edilir. Sadece kuluçka yolculuğumuzdan geçen katılımcılar ödülü kazanabilir.

Girişimini Geliştir

Kuluçka sürecimiz, sosyal girişiminizi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm desteği sağlar.

Daha fazla bilgi

Ödül sahiplerinin deneyimleri

Mezunlarımızla tanışın

Yerel mezunlar topluluğumuzla bağlantı kurmak için pek çok fırsat bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Partnerlerimiz